Logopeda

Logopeda

Problemy z mową dotykają osób w dowolnym wieku, będąc dolegliwością sięgającą nie wyłącznie najmłodszych. Pomocą w takowych przypadkach służy Paulina Mistal, nazywana również “Pani Logopedyczna”. Jest absolwentką kierunku Logopedia z audiologią UMCS w Lublinie. Dziś kontynuuje naukę na studiach doktoranckich.
Paulina Mistal aktywnie angażuje w działalność naukową związaną z wyuczoną przez siebie specjalizacją. Jest autorką bloga oraz licznych artykułów. Pomaga najmłodszym przygotowując dla nich materiały edukacyjne.
Pani Logopedyczna funkcjonuje w Polskim Towarzystwie Logopedycznym rejonu Lublin jako sekretarz. Jest także członkiem komisji rewizyjnej. Walczy o odpowiednia grupy pracowniczej logopedów.
W 2019 roku została nominowana jako Osobowość Roku w Lublinie. Zobaczono jej społeczne zaangażowanie dla regionu oraz spraw powiązanych z logopedią.
Spośród usług Pauliny Mistal można korzystać po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z gabinetem, mieszczącym się przy ulicy Gęsiej 35B/4 w Lublinie. Istnieje także sposobność zorganizowania zajęć grupowych dla młodszych dzieci w żłobkach i przedszkolach.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 13.12.2022 04:24:53)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.